Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Konstruktor /Technolog

Rybnik, śląskie

Famur S.A.

Opis stanowiska pracy

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki.Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Dla FAMUR SA Systemy Ścianowe Ryfama Oddział w Rybniku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy: Rybnik

KONTECH/R/18

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • modelowanie i tworzenie dokumentacji technologicznej i wykonawczej
  • opracowywanie instrukcji obsługi, warunków technicznych
  • opracowywanie dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej
  • tworzenie struktur w systemie IMPULS

Zakres wymagań:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość tematyki konstrukcji maszyn górniczych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra umiejętność projektowania z wykorzystaniem programu Inventor
  • umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych w tym MES
  • umiejętność pracy w programach MS Office, AutoCAD, Inventor, mile widziana znajomość systemu IMPULS
  • biegła znajomość języka rosyjskiego i co najmniej komunikatywna języka angielskiego
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • dokładność, sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia (stałe wynagrodzenie + część ruchoma)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

FAMUR należy do czołówki światowych producentów maszyn i urządzeń stosowanych w górnictwie... podziemnym. Koncentrujemy się na produkcji zaawansowanych technologicznie i wysokowydajnych zmechanizowanych kompleksów ścianowych, wyposażonych w systemy sterowania i monitoringu maszyn, procesów i systemów technicznych wraz ze wsparciem informatycznym, które istotnie przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności pracy górników. Nasze maszyny są przystosowane do pracy w szczególnie trudnych warunkach górniczo-geologicznych, co pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Inne