Opis stanowiska pracy

Dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która zajmuje się przemysłem mechanicznym, poszukujemy Konstruktora/Technologa.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie, m.in. za opracowywanie koncepcji mechanicznej maszyn i zbiorników w oparciu o wymagania Klientów, wykonywanie dokumentacji 3D oraz dokumentację wykonawczą i podwykonawczą.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewne,
• doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń bądź ich elementów – min. 1-2 lata,
• umiejętność organizacji pracy własnej,
• umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej w zakresie projektu,
• Znajomość oprogramowania Inventor, Autocad lub obsługa innych programów do projektowania przestrzennego 3D.

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
• prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie w projektowaniu urządzeń ciśnieniowych podlegających pod PED 2014/68/UE,
• znajomość WUDT/UC/2003.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na intensywny rozwój,
• możliwość uczestniczenia w wymagających, innowacyjnych projektach,
• umowę o pracę,
• możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach podnoszących wiedzę,
• dofinansowanie do wypoczynku,
• pomoc socjalna,
• pożyczki na remont mieszkania, domu,
• ubezpieczenie grupowe na życie.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to firma zajmująca się pośrednictwem w rekrutacji... pracowników i doradztwem personalnym. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące pracowników na wybrane stanowisko pracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca IT - Programowanie / Analizy