Konstruktor / Technolog (Ostrów Wlkp.)

Michael Page

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Mocno rozpoznawalny brand branży meblarskiej / meble łazienkowe
  • Współudział w rozwoju produktu / Dział Inżynierii Produkcji

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych naszego Klienta - mocno rozpoznawalnego brandu z branży mebli łazienkowych, poszukujemy do Działu Inżynierii Produkcji pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Konstruktor / Technolog.

Opis stanowiska

  • Współudział w rozwoju gamy produktów, poprzez prowadzenie procesów optymalizacyjnych i doskonalących w zakresie produkcyjnym,
  • Kreowanie nowych wzorców przemysłowych,
  • Projektowanie i rozwijanie produktów,
  • Opracowywanie technologii dla produkowanego asortymentu,
  • Prowadzenie szkoleń w przedmiotowym zakresie,
  • Współpraca z działami Handlowym i Marketingu w zakresach wpływających na efektywność biznesową.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętności pracy z rysunkiem technicznym (czytanie, rysowanie),
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, mile widziana branża meblowa,
  • Umiejętność obsługi SolidWorks, AutoCAD,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w oparciu o określone standardy.
  • Nastawienia na ciągłe doskonalenie.
  • Odpowiedzialność za realizowane zadania.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realny wpływ na rozwój produktu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje,
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page