konstruktor specjalistycznych maszyn

Marcoll Sp. z o.o.

41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
-Projektowanie całych zespołów i maszyn;
-Detalowanie;
-Nadzór nad wykonaniem projektu;
-Zarządzanie projektem;
-Odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację projektów;
-Stałe monitorowanie postępu powierzonych prac;
-Bezpośredni kontakt z warsztatem i dostawcami;
-Restrykcyjna dbałość o jakość i terminowość realizacji zleceń.

Oferujemy:
-Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
-Wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej z możliwością premii;
-Zadaniowy czas pracy;
-Indywidualnie dopasowaną ścieżkę rozwoju i awansu;
-Możliwość twórczej samorealizacji: zaprojektowania, a następnie uczestniczenie w wykonaniu oraz instalacji maszyn i urządzeń;
-Możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczeń zawodowych;
-Możliwość pracy przy różnorodnych projektach;
-Narzędzia niezbędne do pracy.

Wymagania

Wymagania:
-Inżynier mechanik, najlepiej po specjalizacji „budowa maszyn” lub „automatyka-robotyka”;
-Podstawowe umiejętności projektowania w dowolnym systemie CAD 3D
(preferowany NX lub Autodesk Inventor);
-Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D i znajomość norm rysunkowych;
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
-Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
-Kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji;
-Prawo jazdy kat. B;
-Gotowość do krótkich wyjazdów zagranicznych (2-5 dniowych);
-Motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 12-letnim stażem, zajmującą się projektowaniem i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria