Konstruktor - Solid Edge ST

Robert Lewandowski

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor do naszego biura w Poznaniu gdzie zajmujemy się projektowaniem i produkcją części przemysłowych takich jak: rolki transportowe, listwy - szyny rolkowe. Nasze produkty są używane przez wiodące firmy produkcyjne zlokalizowane na terenie całej UE.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach
  • Projektowanie urządzeń transportu wewnętrznego i bieżące wsparcie działu produkcyjnego
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Bieżące wsparcie działu handlowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne lub pokrewne)
  • Minimum 1 – roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora
  • Dobra znajomość programu Solid Edge (lub pokrewnego)
  • Doświadczenie w projektowaniu komponentów maszyn (rolki transportowe, podpory maszyn etc)
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widzana)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • Interesującą i rozwijającą pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Narzędzia pracy dopasowane do pracownika
  • Pracę na innowacyjnymi produktami w zakresie tzw. "Systemów Transportu Wewnętrznego
  • Pracę z wiodącymi markami na rynku

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku części maszyn prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premia wynikowa
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria