Konstruktor - rekrutacja online

HRK S.A.

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

KonstruktorMiejsce pracy: Nowy Tomyśl

Zadania:

  • wykonywanie, modyfikacja oraz nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną nowych produktów
  • zapis dokumentacji do systemów PDM
  • wykonywanie rozkładów zabudowy siedzeń w autobusach (Layout)
  • współpraca z klientem w zakresie uzgodnień technicznych
  • wsparcie od strony konstrukcyjnej dzialu produkcji w wykonaniu elementów a następnie w ich montażu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub kierunków pokrewnych
  • doświadcznie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • dobra znajomość oprogramowania CAD 2D/3D (AutoCad Mechanical, Inventor, Catia) oraz ewentualnie PDM
  • umiejętność obsługi modułów sheetmetal
  • komunikatywność
  • umiejętność planowania
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, programy SAP oraz obliczeń MES

Oferujemy:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie po okresie próbnym
  • pracę stacjonarną
  • realne możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • elastyczny czas pracy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, Multisport
  • szkolenia, np. z zakresu SAP i Cad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.