Konstruktor R&D

WIELTON S.A.

WIELUŃ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych
  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów
  • monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym
  • doświadczenie w zakresie projektowania pojazdów, maszyn lub urządzeń
  • mile widziane doświadczenie w dziale R&D
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, metalo- i materiałoznawstwa, spawalnictwa
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu ProEngineer
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • szkolenia i rozwój pracowniczy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • uczestnictwo w nowych projektach
  • wsparcie zespołu we wdrożeniu na nowym stanowisku

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura