Konstruktor R&D

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Szansa na długofalową przygodę + rozwój kariery w międzynarodowym środowisku i świetnej atmosferze!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa, bardzo prężnie rozwijająca się firma projektująca i produkująca komponenty z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej, z kilkudziesięcioletnią tradycją na świecie.

Opolska siedziba zatrudnia kilkaset osób, w tym kilkadziesiąt w samym Centrum R&D - największym Dziale Rozwoju w mieście.

Z uwagi na dynamiczny rozwój, nowe projekty R&D oraz rozbudowę zakładu produkcyjnego, poszukiwany jest Konstruktor Mechanik.

Opis stanowiska

  • Projektowanie (mechaniczne) urządzeń z branży elektrotechniki / techniki połączeniowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D
  • Nadzór nad pracami rozwojowymi nowych produktów
  • Nadzór konstrukcyjny nad wdrożeniem produkcyjnym nowych produktów
  • Optymalizacja istniejących konstrukcji
  • Analiza przyczynowo - skutkowa konstrukcji i procesu
  • Prowadzenie prac badawczych w zakresie nowych materiałów i technologii
  • Możliwe wyjazdy służbowe do dostawców i innych lokalizacji firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru Mechaniki i Budowy Maszyn / Mechatroniki / Automatyki i Robotyki / pokrewne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w konstrukcji mechanicznej zdobyte w środowisku produkcyjnym / R&D
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (np. SolidWorks)
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (poziom min. B1/B2)
  • Nastawienie na pracę zespołową, na osiąganie wyznaczonych celów
  • Znajomość zasad tworzenia rysunków technicznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność prowadzenia projektów rozwojowych

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku oraz realny wpływ na tworzenie nowego produktu
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Program szkoleniowy
  • Dofinansowanie do karty sportowej OK System, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, prezenty/ bony dla dzieci pracowników)
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page