Konstruktor przekaźników Żary

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Żary

Główne zadania na stanowisku:
• terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wersji wyrobów
• modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
• współudział w pracach zespołu powołanego do powstania nowych wyrobów
• realizowanie zaplanowanych działań korygujących,
• prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001 oraz przyjętymi w spółce zasadami tworzenia i nanoszenia zmian w dokumentacji,
• definiowanie wymagań i opracowywanie norm materiałowych,
• nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych, informacyjnych, wzorów do badań, zamówień, specjalnych oraz prowadzenie badań wyrobów już istniejących,
• prowadzenie bieżącej analizy wyników badań laboratoryjnych oraz uwag zgłaszanych przez klientów,
• opracowywanie harmonogramu badań laboratoryjnych oraz sterowanie całością procesu badań,
• śledzenie zgłoszeń patentowych i nowych rozwiązań konstrukcyjnych z dziedziny przekaźników oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań,
• dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne lub mechaniczne,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektrotechniki i automatyki,
• wiedza w zakresie układów automatyki maszyn sterowania układami pneumatycznymi i elektrycznymi,
• dobra znajomość programów do projektowania (preferowany Solidworks),
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej),
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole, kreatywność .

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• wycieczki integracyjne,
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szkolenia i kursy językowe,
• pakiet socjalny

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.