Konstruktor/Projektant - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stalowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor/ProjektantMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Projektowanie, modelowanie i wdrażanie do produkcji nowych elementów
  • Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wykonywanie rysunków technicznych wykonawczych i złożeniowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętności z obszaru: modelowania powierzchniowego, modelowania bryłowego, złożenia, parametryzacji
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.