Konstruktor / Projektant elektroniki przemysłowej

Mains s.c.

Brzeziny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Mains zajmuje się produkcją sterowników mikroprocesorowych, fotokomórek, oraz innych podzespołów elektroniki przemysłowej.
Poszukujemy dwóch pracowników do rozwijającego się działu konstrukcyjnego na stanowisko: Konstruktor / projektant elektroniki przemysłowej / programista

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego: elektroniczne, elektrotechniczne
- umiejętności programowania mikrokontrolerów (dobrej znajomości mikrokontrolerów Microchip)
- umiejętności projektowania układów elektronicznych, PCB oraz programowania
- bardzo dobrej znajomości programu Altium Designer.
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

- poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole

W zamian oferujemy:

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- udział w ciekawych projektach, pomoc w adaptacji do projektu
- niezbędne narzędzia na w/w stanowisku i szkolenia do podniesienia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Zajmujemy się produkcją sterowników taśm boksów kasowych, fotokomórek, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria