Konstruktor / Projektant elektroniki przemysłowej / Programista

Mains s.c.

Brzeziny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Mains zajmuje się produkcją sterowników mikroprocesorowych , fotokomórek, oraz innych podzespołów elektroniki przemysłowej.
Obecnie poszukujemy pracowników do rozwijającego się działu konstrukcyjnego na stanowisko: Konstruktor / projektant elektroniki przemysłowej / programista

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego: elektroniczne, elektrotechniczne
- umiejętności programowania mikrokontrolerów (dobrej znajomości mikrokontrolerów Microchip)
- umiejętności projektowania układów elektronicznych, PCB oraz programowania
- bardzo dobrej znajomości programu Altium Designer.
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- udział w ciekawych projektach
- niezbędne narzędzia na w/w stanowisku i szkolenia do podniesienia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Zajmujemy się produkcją sterowników taśm boksów kasowych, fotokomórek, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria