Konstruktor (Power & Control)

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Projektowanie nowych oraz doskonalenie i modyfikacja istniejących komponentów lotniczych (mile widziane doświadczenie w Wymiennikach Ciepła)

Praca przy wszystkich etapach procesu projektowania PD/DD/VV:

  1. Zrozumienie wymogów i warunków technicznych
  2. Projekt koncepcyjny
  3. Wstępne obliczenia konstrukcyjne i analizy MES
  4. Analiza oraz dobór materiałów
  5. Tworzenie definicji produktu 2D/3D
  6. Tworzenie specyfikacji oraz raportów inżynieryjnych
  7. Rozwiązywanie problemów inżynierskich
  • Współpraca w multi-dyscyplinarnym zespole projektowym oraz udział w regularnych spotkaniach z klientem
  • Wsparcie produktu ma każdym etapie życia produktu - projektowanie, produkcja, montaż oraz testy
  • Praca według ustalonego harmonogramu oraz odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji