Konstruktor Pomp Ciepła - rekrutacja online

HRK S.A.

Racibórz, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Pomp CiepłaMiejsce pracy: Racibórz

Zadania:

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej pomp ciepła
  • wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach
  • wprowadzanie poprawek konstrukcyjnych mających na celu optymalizację seryjnej produkcji pomp ciepła
  • projektowanie i wdrażanie nowych pomp ciepła
  • kontakt z dostawcami podzespołów, urządzeń i maszyn niezbędnych celem wdrożenia nowych technologii
  • nadzór nad budową prototypów i testami wewnętrznymi pomp ciepła
  • czynny udział w procesie certyfikacji i badań pomp ciepła w jednostkach zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa, ogrzewnictwa i klimatyzacji oraz automatyki chłodniczej i sterowania
  • znajomość branży pomp ciepła
  • umiejętność wykonywania obliczeń i doborów poszczególnych elementów układu chłodniczego
  • znajomość norm i przepisów związanych z urządzeniami chłodniczymi i pompami ciepła (mile widziana znajomość norm EN 378, EN 16147, EN 14511, EN 14825, EN 16147)
  • bardzo dobra znajomość programu Solid Works (ewentualnie innego oprogramowania CAD 3D)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.