Konstruktor opakowań (operator giętarko-sklejarki) - 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wetteren, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wetteren, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla firmy specjalizującej się w produkcji opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator składarko-sklejarki.

OPIS STANOWISKA

  • produkcja papierowych kartonów oraz dbanie o jakość ich wytwarzania
  • obsługa maszyny gnąco-klejącej VEGA Folder-Gluer
  • konfiguracja maszyn produkcyjnych na podstawie instrukcji oraz otrzymanych zamówień
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz wykonywanie rutynowych czynności konserwatorskich przydzielonych maszyn

WYMAGANIA

  • doświadczenie jako operator maszyn gnąco-klejących kartony lub podobnych maszyn
  • umiejętność obsługi komputera oraz zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
  • nastawienie na zachowanie najwyższej jakości wytwarzanych produktów oraz zwracanie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo w miejscu pracy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • 14,30 euro brutto za godzinę + dodatki zmianowe od 6% do 15% stawki podstawowej
  • nadgodziny płatne ponad 20,00 euro/godz. oraz trzynastą pensję
  • dodatki w postaci czeków żywieniowych, karty paliwowej oraz pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • system poleceń (50 euro netto za polecenie pracownika - po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy