Konstruktor Mechanik

ALTEN Polska

Wrocław, dolnośląskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Konstruktor Mechanik, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Wrocław
Twoje zadania:
  • Bieżące wsparcie konstruktora prowadzącego w realizacji zadań konstruktorskich
  • Wypracowywanie szczegółów modelu,
    opracowywanie dokumentacji 2D i modeli 3D (rysunków technicznych poszczególnych
    komponentów lub całych złożeń)
  • Współpraca w zakresie  realizacji designu
    z expertem, project managerem, team leaderem, omawianie szczegółów konstruktorskich
    z potencjalnymi dostawcami
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu nieprzewidzianych problemów konstruktorskich związanych z designem.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów elektro-mechanicznych (najlepiej cewki elektryczne, czujniki, okablowanie itp) lub w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych
  • 2 – 5 letnie doświadczenie na stanowisku
    konstruktora
  • Znajomość rysunku technicznego (2D)
  • Doświadczanie w projektowaniu w oparciu o CREO

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w automotive
  • Doświadczenie z PLM (Product Lifecycle Management)
  • DFMEA (Failure Mode and Effect analysis in the design)
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami