Konstruktor Mechanik

HRK S.A.

Ostrów Wielkopolski, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego kluczowego Klienta - znanej firmy zajmującej się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej i budynkowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor MechanikMiejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zadania:

  • projektowanie maszyn w programie SolidWorks,
  • modyfikacje istniejących projektów w zakresie ustalonych zmian technicznych,
  • czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie projektów do produkcji – nadzór montażowy,
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych związanych z uruchomieniem urządzenia u klienta

Wymagania:

  • projektowanie w środowisku 3D (Solid Works),
  • biegła znajomość dokumentacji technicznej, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie kierunkowe minimum techniczne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność prowadzenia samodzielnie projektów, dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka obcego angielski lub niemiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach, doskonalenie zawodowe możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w realizacjach,
  • praca w bardzo dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze,
  • duża różnorodność prowadzonych projektów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.