Konstruktor Mechanik

Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Konstruktora Mechanika. Osoba, która dołaczy do zespołu, odpowiedzialna będzie za rozwój konceptu opraw oświetleniowych, poprzez projektowanie ich części składowych, zgodnie z wymaganiami i wiedzą inżynierską oraz ich dokumentowanie.

Zakres obowiązków:

• Ocena wymagań odnośnie konceptu produktu pod kątem ich wykonalności

• Rozwój konceptu mechanicznego komponentów oraz modułów opraw oświetleniowych w środowisku CAD, zgodnie z wymaganiami funkcjonalnymi, normatywnymi, kosztowymi, jakościowym, przy użyciu metodologii/narzędzi takich jak DfSS, Value Engineering, DfA, DFMA.

• Przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej powierzonych komponentów, modułów oraz ich odbiór techniczny.

• Prowadzenie rozmów z dostawcami na polu technicznym

• Udział w definicji i wykonywaniu testów funkcjonalnych oraz normatywnych zwalniających produkt

• Udział w aktywnościach zmierzających do udoskonalania portfela wyrobów (np. analiza wyrobów własnych i konkurencji, ocena zastosowanych rozwiązań technicznych/technologicznych, proponowanie zmian)

• Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym (produkcja, jakość,...)

• Praca w duchu ciągłego doskonalenia (LEAN)

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie inżynierskie lub magisterskie w kierunku mechanicznym

• Swobodna komunikacja się w języku angielskim (w mowie i piśmie)

• Pozytywne nastawienie na pracę w międzynarodowej, x-funkcjonalnej grupie, ukierunkowanej na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartej w komunikacji

• Min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów w środowisku CAD, popartej przykładami

• Doświadczenie w projektowaniu komponentów w technologii wtrysku i odlewu wysokociśnieniowego, formowania blach, druku 3D, popartej przykładami

• Doświadczenie w projektowaniu produktów z branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Ciekawe spotkania integracyjne
  • Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria