Orienta Polska Sp. z o.o.

Konstruktor mechanik

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Konstruktor mechanik

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych projektów oraz rozwój istniejących
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie rysunków i list części
  • Nadzór techniczny nad realizacją projektów
  • Przygotowywanie założeń technicznych do ofert handlowych
  • Dobór komponentów do maszyn
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami jako wsparcie techniczne

Wymagania:

  • Wykształcenie: techniczne studia inżynierskie
  • Praca w programach typu CAD 3D,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilną pracę w biurze konstrukcyjnym z doświadczonym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.