Konstruktor Mechanik

Biskupice Wlk., 62-007, wielkopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Konstruktora Mechanika chętnego do pracy nad projektem związanym z produkcją i projektowaniem pojazdów szynowych.

Obowiązki

  • Tworzenie modeli 3D. W szczególności elementów: stalowych, laminatów - podzespołów tramwajowych (projektowanie większych obszarów konstrukcyjnych w tramwajach jak np. kabina motorniczego)
  • Tworzenie dokumentacji 2D
  • Zajmowanie się odbiorem wykonanych elementów
  • Pełnienie nadzoru nad pierwszą powstałą zabudową
  • Kontaktowanie się z poddostawcami, w celu optymalizacji zamawianych części
  • Optymalizacja już istniejących części
  • Weryfikacja problemów produkcyjnych i dbanie o modyfikację oraz skuteczne ich niwelowanie

Wymagania

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży tramwajowej
  • Znajomość oprogramowania Solid Works
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów stalowych oraz elementów wyposażenia wnętrza np. z laminatu GRP
  • Znajomość norm branżowych
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom A1/A2)
  • Dobra znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • Znajomość PDM Enterprise
  • Znajomość technologii produkowanych podzespołów (praktyka stosowana)

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inżynieria