Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Konstruktor Mechanik (CATIA v5)

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie Konstruktora do ciekawego projektu związanego z projektowaniem linii produkcyjnych i maszyn dla firm z branży automotive. Jeśli posiadasz doświadczenie konstrukcyjne, znasz dobrze program CATIA v5 i chcesz rozwijać się w branży motoryzacyjnej to poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki
- Opracowywanie pełnej koncepcji procesu technologicznego
- Kompleksowe przygotowywanie i realizacja całego projektu
- Tworzenie modeli konstrukcyjnych w programie CATIA v5
- Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D oraz rysunki 2D)
- Przeprowadzanie oraz udział w pracach wdrożeniowych i uruchomieniowych u kontrahentów
- Nadzorowanie prac konstruktorskich

Oferujemy:
- Długoterminową współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczność w formie zatrudnienia, Umowę o Pracę lub B2B
- Możliwość certyfikacji i szkoleń
- Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
- Pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu w programie CATIA v5

Mile widziane:
- Znajomość języka obcego (angielski/ niemiecki)
- Znajomość programów typu CAD
- Doświadczenie w pracy w branży automotive lub pokrewnej (samochody, autobusy, pociągi, tramwaje, transport wodny, maszyny rolnicze itp.)

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami... współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria