Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/09/2018.

Konstruktor Mechanik (CATIA v5)

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie Konstruktora do ciekawego projektu związanego z projektowaniem linii produkcyjnych i maszyn dla firm z branży automotive. Jeśli posiadasz doświadczenie konstrukcyjne, znasz dobrze program CATIA v5 i chcesz rozwijać się w branży motoryzacyjnej to poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki
- Opracowywanie pełnej koncepcji procesu technologicznego
- Kompleksowe przygotowywanie i realizacja całego projektu
- Tworzenie modeli konstrukcyjnych w programie CATIA v5
- Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D oraz rysunki 2D)
- Przeprowadzanie oraz udział w pracach wdrożeniowych i uruchomieniowych u kontrahentów
- Nadzorowanie prac konstruktorskich

Oferujemy:
- Długoterminową współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczność w formie zatrudnienia, Umowę o Pracę lub B2B
- Możliwość certyfikacji i szkoleń
- Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
- Pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu w programie CATIA v5

Mile widziane:
- Znajomość języka obcego (angielski/ niemiecki)
- Znajomość programów typu CAD
- Doświadczenie w pracy w branży automotive lub pokrewnej (samochody, autobusy, pociągi, tramwaje, transport wodny, maszyny rolnicze itp.)

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria