Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Konstruktor Mechanik (CATIA v5)

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie Konstruktora do ciekawego projektu związanego z projektowaniem linii produkcyjnych i maszyn dla firm z branży automotive. Jeśli posiadasz doświadczenie konstrukcyjne, znasz dobrze program CATIA v5 i chcesz rozwijać się w branży motoryzacyjnej to poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki
- Opracowywanie pełnej koncepcji procesu technologicznego
- Kompleksowe przygotowywanie i realizacja całego projektu
- Tworzenie modeli konstrukcyjnych w programie CATIA v5
- Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D oraz rysunki 2D)
- Przeprowadzanie oraz udział w pracach wdrożeniowych i uruchomieniowych u kontrahentów
- Nadzorowanie prac konstruktorskich

Oferujemy:
- Długoterminową współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczność w formie zatrudnienia, Umowę o Pracę lub B2B
- Możliwość certyfikacji i szkoleń
- Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
- Pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania
- Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu w programie CATIA v5
- Doświadczenie w pracy w branży automotive lub pokrewnej (samochody, autobusy, pociągi, tramwaje, transport wodny, maszyny rolnicze itp.)

Mile widziane:
- Znajomość języka obcego (angielski/ niemiecki)
- Znajomość programów typu CAD

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria