Konstruktor mebli, projektant, technolog.

F.U.H. Torus

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

- opracowywanie złożonych projektów stolarskich
- wykonywania pomiarów pomieszczeń do realizacji zleceń
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie projektów
- sporządzenia rozpisek mebli na części pierwsze oraz ich zamówienie (formatki, blaty,akcesoria meblowe, inne elementy potrzebne do składania mebli)
- przygotowywanie projektów wykonawczych.

Sporadycznie nadzór nad montażem.

Wymagania

- praktyczne doświadczenie w branży meblarskiej (stolarskiej)
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność podejmowania indywidualnych, szybkich oraz konkretnych decyzji
- dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość obsługi programów do projektowania mebli mile widziana

Prezentacja firmy

Firma stolarska posiadająca własne zaplecze produkcyjne oraz dwa punkty ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria