Konstruktor materiałoznawca

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, inżynieria lotnicza lub Inżynieria materiałowa)
  • Min. 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów i konstrukcji
  • znajomość właściwości, procesów wytwarzania
  • znajomość programów do projektowania typu CAD, atutem znajomość programu NX
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • atutem będzie znajomość zagadnień związanych z drukiem 3d (Additive Manufacturing)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie projektowania nowych oraz doskonalenie i modyfikacja istniejących komponentów lotniczych
  • praca przy wszystkich etapach procesu projektowania PD/DD/VV:
  1. Zrozumienie wymogów i warunków technicznych
  2. Projekt koncepcyjny
  3. Analiza oraz dobór materiałów
  4. Tworzenie specyfikacji oraz raportów inżynieryjnych
  5. Tworzenie definicji produktu 2D/3D
  • współpraca w multi-dyscyplinarnym zespole projektowym oraz udział w regularnych spotkaniach z klientem
  • planowanie i organizacja badań materiałowych
  • wykonywanie analiz i ekspertyz materiałowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • rozwiązywanie problemów inżynierskich i jakościowych dot. materiałów konstrukcyjnych
  • udział w pracach nad optymalizacją materiałów

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji