Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor maszyn.

Opis stanowiska:

- Projektowanie maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania

- Przygotowywanie rysunków technicznych

- Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

- Przygotowywanie koncepcji i kalkulacji maszyn

- Nadzór nad uruchomieniem maszyn

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji

- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Odpowiemy na wybrane oferty.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne

Znajomość programów Soliworks i Autocad

Znajomość zasad budowy i konstrukcji maszyn

Samodzielność, operatywność w działaniu, dyspozycyjność

Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma FEGO Technology Sp. z o.o. powstała z inicjatywy ludzi posiadający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria