Opis stanowiska pracy

  • projektowanie elementów maszyn dla branży maszynowej w oparciu o środowisko SolidWorks
  • opracowywanie dokumentacji technicznej (dokumentacja wykonawcza detali spawanych, obrabianych oraz dokumentacja montażowa)
  • praca na terenie Jeleniej Góry
  • praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • minimum roczne doświadczenie w dziale konstrukcyjnym – branża maszynowa
  • biegła znajomość jednego z systemu SolidWorks
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • wiedza z zakresu technik wytwarzania (obróbka skrawaniem itp.)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • dużą samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Producent komponentów do maszyn i pojazdów, maszyn i urządzeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria