Konstruktor Maszyn i Urządzeń

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

Obowiązki:

- projektowanie i konstruowanie maszyn i urządzeń,
- wykonywanie rysunków wykonawczych i złożeniowych
- wykonywanie dokumentacji technicznej
- uczestnictwo w montażach i rozruchu
- udział w pracach nad doskonaleniem produktu oraz procesów konstruowania

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie
- możliwości rozwoju i uczestniczenia w ciekawych projektach

Wymagania:

- wykształcenie techniczne
- znajomość programów do projektowania 3D (CAM, Solid works, Inventor)
- umiejętność planowania własnego czasu pracy
- znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
- kreatywność, komunikatywność, dokładność