Opis stanowiska pracy

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. z siedzibą

w Cieszynie 43-400 przy ul. Frysztackiej 49

zatrudni na stanowisko:

Konstruktor maszyn i urządzeń

  • Praca polegająca na projektowaniu nowych maszyn, urządzeń,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: konstrukcyjno-wykonawczej, DTR oraz instrukcji obsługi,
  • Tworzenie list materiałowych elementów i części mechanicznych do maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie inżynieryjne w trakcie procesu montażu i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji, prowadzenia prac badawczych dotyczących maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie wykonywanych prac projektowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki z dziedziny budowy maszyn,
  • znajomość projektowania za pomocą systemu Autocad, Inventor,
  • znajomość języka angielskiego konieczna do komunikacji podstawowej i zagadnień technicznych,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel).

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o składanie ofert poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy