Konstruktor maszyn i urządzeń

Blue Robotics Sp. z o.o.

52-014 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku konstruktora maszy i urządzeń będzie odpowiedzialna za :

  • projektowanie linii produkcyjnych, maszyn prototypowych, mechanizmów i osprzętu do maszyn zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE,
  • modelowanie 3D w programie Solidworks oraz tworzenie dokumentacji technicznej 2D,
  • tworzenie dokumentacji wyprodukowanych maszyn,
  • testowanie nowych rozwiązań, współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Automatyki i Robotyki oraz pomoc przy uruchomieniu i wdrożeniu,
  • wybór komponentów, tworzenie specyfikacji maszyn,
  • analizę projektów wraz z klientami,
  • wycenę maszyn/stanowisk.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka (wydział mechaniczny),
  • bardzo dobra znajomość programu Solidworks,
  • znajomość rysunku technicznego, zasad doboru tolerancji, materiałów konstrukcyjnych,
  • wiedza z zakresu mechaniki technicznej i wytrzymałości materiałów,
  • znajomość zasad doboru elementów pneumatyki,
  • kreatywność, innowacyjne podejście w kwestii projektowania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca z normami i katalogami).

Prezentacja firmy

Stanowimy grupę ludzi z bogatym doświadczeniem w branżach automatyki i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria