Opis stanowiska pracy

Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A. jest czołową Polską firmą, działającą w dziedzinie produkcji obrabiarek. Nasza historia sięga pierwszej połowy XX wieku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie owocuję ciągłym doskonaleniem naszych produktów. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

KONSTRUKTOR MASZYN CNC

  Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji
  • współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych zadań
  • weryfikacja projektów konstrukcyjnych oraz dokumentacji technicznej
  • kreatywne rozwiązywanie problemów w dziale projektowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie projektowania konstrukcji (preferowana Mechanika i Budowa Maszyn)
  • umiejętność czytania oraz sporządzania rysunku technicznego
  • znajomość systemów komputerowego wspomagania projektowania CAD (preferowana znajomość programu SolidEdge)
  • entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie produkującej swoje wyroby na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat)
  • premie uznaniowe i regulaminowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia
  • uczestnictwo we wdrożeniach i testach produkcyjnych
  • udział w wielu ciekawych projektach
  • praca w młodym zespole, w swobodnej atmosferze

Prezentacja firmy

Produkcja obrabiarek do metalu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis