Konstruktor, kreślarz

Mikada

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy projektanta elementów żelbetowych.

Opis stanowiska, zadania:

  • projektowanie konstrukcji w budownictwie tradycyjnym (elementy żelbetowe, stalowe, murowe) na rynki zagraniczne
  • Obliczenia elementów żelbetowych, takich jak: Stropy, belki, słupy, fundamenty według eurokodów.
  • opracowanie wstępnych rysunków wykonawczych
  • ścisła współpraca z zagranicznym kontrahentem.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budynków tradycyjnych lub żelbetowych
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
  • wysoka samodyscyplina, dokładność i kultura osobista
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację w ramach projektu
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

Prezentacja firmy

Mikada to pracownia nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długotrwała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria