Konstruktor / Konstruktor technologii zgazowania

Ensore Sp. z.o.o SKA

66-002 Zielona Góra, lubuskie

Ludzie z pasją szukają ludzi z energią.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Zielonej Góry. Naszą pasją jest kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Wyniki naszej pracy pozwalają pozytywnie wpływać na środowisko naturalne. Podważamy status quo z myślą o przyszłości. Zapraszamy Cię do wsparcia naszych działań w celu zapewnienia dostępu do najnowszej technologii wytwarzania odnawialnej energii konsumentom w Polsce i za granicą. Dołącz do zespołu, który pogłębia wiedzę i kompetencje na dodatkowych szkoleniach. Filarem naszego sukcesu jest dobra organizacja, inicjatywa oraz motywacja do tworzenia nowych, przyszłościowych rozwiązań. Jeśli tak jak my jesteś nastawiony na rozwój, współpracę zespołową a do tego angażujesz się w to co robisz to aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: 66-002 Zielona Góra

 Opis stanowiska pracy:

  • Prace nad konstruowaniem urządzenia oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych.
  • Współpraca z zespołem prowadzącym prace badawczo rozwojowo oraz konstrukcyjne nad urządzeniami.
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, ulepszeń na bardzo wysokim poziomie.
  • Optymalizacja konstrukcji urządzeń i komponentów m.in pod względem efektywności, kosztów, niezawodności oraz realizowania procesów produkcyjnych.
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • 5-7 lat doświadczenia w konstruowaniu kotłów bądź urządzeń kogeneracyjnych, cieplnych.
  • Wiele ukończonych i wdrożonych z sukcesem projektów do produkcji i użytkowania.
  • Bardzo dobra obsługa programów CAD 3D - m.in. SolidWorks.
  • Kompetencje projektowania i konstruowania na światowymi poziomie.
  • Umiejętność i doświadczenie w optymalizacji: rozwiązań technicznych, kosztów wytworzenia, kosztów procesu produkcyjnego, współpracy z zespołami wykonawczymi.
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami urządzeń (hydrauliczne, pneumatyczne, wymienniki ciepła, przenośniki, armatura itp.).
  • Umiejętność wykonywania obliczeń cieplnych oraz przepływowych, tworzenia założeń i specyfikacji oraz dokumentacji.
  • Chęć pracy zespołowej, skoncentrowanie na wspólnym wyniku.
  • Wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie, duży zapał do działania, nastawienie na rozwój, inicjatywa.
  • Zainteresowanie tematami odnawialnej energii i efektywności energetycznej / innowacjami.

Mile widziane:

  • Doświadczenia zebrane z eksploatacji urządzeń oraz optymalizacji i rozwoju urządzeń.
  • Doświadczenie w pracach testowych i rozwojowych.
  • Znajomość i doświadczenie z technologią zgazowania

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty przy innowacyjnym projekcie technologicznym o dużym potencjale.
  • Swobodę działania i wdrażania własnych pomysłów.
  • Współpracę z kompetentnym zespołem podważającym status quo.
  • Bardzo dobrze wyposażoną hala warsztatowo-produkcyjna i laboratorium badawcze.
  • Pracę zarządzaną zgodnie z nowoczesnymi metodykami - Agile.
  • Szkolenia kompetencyjne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w pracy.