Opis stanowiska pracy

Do wzmocnienia naszego zespołu w miejscowości Radeburg (oddalonej od Drezna o 10 km) szukamy osoby na stanowisko:

Konstruktor (k/m)

Twoje zadania:

  • Projektowanie i budowa elementów i komponentów do konstrukcji budowlanych i elewacyjnych
  • Opracowanie rysunków projektowych i produkcyjnych w 2D i 3D m.in. AutoCAD&Rhinoceros
  • Nowy i dalszy rozwój konstruktywnych rozwiązań z uwzględnieniem aspektów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych oraz odpowiednich norm i standardów

Twój profil:

  • Ukończone studia z zakresu inżynierii lądowej/ architektury lub inżynierii mechanicznej
  • Dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna
  • Dobra znajomość programów CAD (AutoCAD)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Twoja perspektywa:

  • Interesującą i wszechstronna działalność w międzynarodowych projektach (Niemcy, Wielka Brytania, Francja)
  • Dobra atmosfera w zespole
  • Możliwość dokształcania się i perspektywa długoterminowej współpracy
  • Atrakcyjne zakwaterowanie i możliwość regularnych wyjazdów do Polski

Grupa Schneider jest międzynarodową firmą rodzinną. Wspólnie z naszymi siedmioma spółkami córkami wyznaczamy w Europie standardy dla architektonicznie i fizycznie wymagających fasad. W naszych zakładach produkcyjnych na przestrzeni 60.000 m2 planujemy, produkujemy i instalujemy indywidulane konstrukcje okien i fasad. Do naszych projektów zaliczają się jedne z najbardziej znanych kompleksów budowalnych w Europie, takie jak:

+ Neo Bankside, London

+ Flughafen BBI, Berlin

+ Central Saint Giles, London

+ Pan Peninsula Towers, London

+ Hauptbahnhof, Berlin

+ BBC White City, London

+ Rolls Royce HQ, Goodwood

+ Bundeskanzleramt, Berlin

+ Arabeska, München

+ Neue Messe, Stuttgart

+ Pixel 34, Tiflis

+ Europa-Parlament, Luxembourg

Brzmi interesująco?

Czekamy na twoją aplikację (również w języku polskim) drogą mailową- za pomocą opcji "Aplikuj" lub pocztową na:

Radeburger Fensterbau GmbH

Weinböhlaer Str. 5

01471 Radeburg OT Bärwalde

d.R. Pana Duckstein

Prezentacja firmy

Since its foundation, Radeburger Fensterbau has developed into a high-pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie