Konstruktor - Junior Project Manager

JOBME S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla Naszego Klienta, dużej i międzynarodowej firmy z branży automatyki i robotyki, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor - Junior Project Manager.

Zadania:

  • Przygotowanie, nadzorowanie i zarządzanie planem wdrożenia projektu
  • Definiowanie celów projektu, zadań i priorytetów
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie
  • Ścisłą współpracę z Site Managerem zagranicą
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Raportowanie zmian w projekcie
  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentów projektowych (budżety, plany, opisy wymagań itp.)
  • Dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole projektowym oraz z klientem
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w celu realizacji założeń projektu
  • Zarządzanie oczekiwaniami środowiska biznesowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2-3 letnie doświadczenie w dziale konstrukcyjno-projektowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (wyjazdy kilkudniowe w razie potrzeby/praca głównie stacjonarna)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w znanej Firmie i rozpoznawalnej marce na całym świecie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Dodatki, pakiet premii i świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive