Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Konstruktor Inżynier NX10

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Projektowanie konstrukcji plastikowych dla klienta z branży automotive z wykorzystaniem NX10
  • Weryfikacja i analiza założeń projektowych oraz konstrukcyjnych
  • Tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną 3D, 2D, BOM przy użyciu NX10.
  • Współpraca z działem produkcji i sprzedaży
  • Współpraca z zespołami R&D w całej Europie
  • Pełna odpowiedzialność za projektowanie, prototypowanie oraz wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność form współpracy UoP lub B2B.
  • Długoterminową współpracę.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, szkolenia językowe i techniczne, spotkania integracyjne).
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość oraz doświadczenie w pracy z NX10 (minimum rok)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów plastikowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów CAD: CATIA, Creo, SolidWorks

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria