Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2018.

Konstruktor Inżynier NX10

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Projektowanie konstrukcji plastikowych dla klienta z branży automotive z wykorzystaniem NX10
  • Weryfikacja i analiza założeń projektowych oraz konstrukcyjnych
  • Tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną 3D, 2D, BOM przy użyciu NX10.
  • Współpraca z działem produkcji i sprzedaży
  • Współpraca z zespołami R&D w całej Europie
  • Pełna odpowiedzialność za projektowanie, prototypowanie oraz wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność form współpracy UoP lub B2B.
  • Długoterminową współpracę.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, szkolenia językowe i techniczne, spotkania integracyjne).
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość oraz doświadczenie w pracy z NX10 (minimum rok)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów plastikowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów CAD: CATIA, Creo, SolidWorks

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami... współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria