Mechanik / Konstruktor specjalizujący się w budowie statków

Balticpersonal GmbH

Niemcy, Stralsund, Wismar, zagranica

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe (budowa statków, budowa maszyn okrętowych itp)
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako konstruktor/inżynier budowy statków
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze metodą MAG 136
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Wynagrodzenie od 15,00 do 18,00 €/h brutto + 10,00 € netto diety za każdy dzień pracy
  • Dodatki za pracę w niedzielę, dni świąteczne i nadgodziny
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Punktualne wypłacanie wynagrodzeń

Prezentacja firmy

Od 2006 roku Balticpersonal z powodzeniem działa w Niemczech i Europie W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna