Konstruktor Hydrauliki - Team Leader (m/f)

Michael Page

okolice Katowic, śląskie

Michael Page Michael Page

Z racji na dynamiczny rozwój firmy i stale rosnącą liczbę zamówień nasz Klient poszukuje doświadczonego konstruktora z potencjałem do koordynowania pracy zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży górniczej o zasięgu międzynarodowym. Produkty firmy znajdują zastosowanie w układach sterowania hydraulicznego sekcji obudów producentów zmechanizowanych obudów ścianowych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i konstruowanie hydrauliki w programach SOLID WORKS oraz AutoCAD;
  • Odpowiedzialność za realizację projektów, ich terminowość oraz jakość;
  • Koordynowanie pracy zespołu konstruktorów;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu;
  • Znajomość zagadnień hydrauliki sterowniczej;
  • Znajomości programów do modelowania 3D - AutoCAD/Inventor/Solid Edge;
  • Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów hydraulicznych;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientem;
  • Zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języków: angielski lub niemiecki lub rosyjski.

Oferujemy

  • Ciekawą i atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej;
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju;
  • Samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Katowic
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page