Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Konstruktor Elektryk

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, jednego z najskuteczniejszych firm pocztowych w Europie, wyróżnionego w wielu prestiżowych konkursach międzynarodowych poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor Elektryk.

Główne zadania

  • Realizacja zleconych projektów elektrycznych
  • Wykonywanie instrukcji montażowych, usprawniających produkcję maszyn i poprawny montaż
  • Weryfikacja urządzeń i komponentów do certyfikacji
  • Wsparcie merytoryczne w procesie budowy maszyn prototypowych
  • Analiza danych i rekomendacje obniżające usterkowość maszyn

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Elektrotechnika, Mechatronika)
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji nieskonapięciowych
  • Programowanie sterowników PLC
  • Znajomość programów: E3.Cable, DraftSight, MS Office
  • Mile widziane: Creo2.Cabling, JIRA
  • Uprawnienia SEP- E do 1 kV
  • Znajomość przepisów i norm wymaganych przy wykonaniu projektów elektrycznych
  • Umiejętność analizy warunków pracy urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (dokumentacja)

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis