Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Konstruktor elektryk - automatyk

Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT 6474) jest dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Konstruktor elektryk - automatyk dla naszego klienta, który mieści się we Wrocławiu przy ulicy Macieja Miechowity.

Obowiązki na stanowisku:
-Realizacja projektów zgodnie z wytycznymi
-Konstruowanie i modernizowanie wyrobów w zakresie ich części energoelektrycznej i automatyki zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej oraz obowiązującym prawem, w oparciu o założenia uzgodnione z Klientem
-Programowanie sterowników PLC, paneli HMI i robotów przemysłowych
-Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji prowadzonych projektów
-Udział w montażu i uruchamianiu zespołów automatyki nowych i modernizowanych wyrobów

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość rozwoju, zdobycia kwalifikacji oraz awansu zawodowego
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę od poniedziałku do piątku (godziny poranne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "

Wymagania

-Wyższe wykształcenie
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
-Praktyczne umiejętności programowania sterowników PLC oraz paneli HMI
-Zdolność posługiwania się programami wspierającymi projektowanie elektryczne
-Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV
-Zdolności analityczne, dokładność, odpowiedzialność
-Doświadczenie w uruchomieniach aplikacji przemysłowych związanych ze sterowaniem i kontrolą pracy maszyn oraz programowaniu robotów przemysłowych mile widziane
-Zaangażowanie, chęć do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.100,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji