Konstruktor Elektronik

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta specjalizującego się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologii, poszukujemy:

Konstruktor ElektronikMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie do produkcji radiostacji, radiolinii.
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń.
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej.
  • Udział w ciekawych projektach badawczo rozwojowych.

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych (technika radiowa – bloki przetwarzania sygnałów w.cz., zakres częstotliwości od 3MHz do 6GHz (przynajmniej znajomość teorii).
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja radioelektroniki, dalej: elektronika, telekomunikacja.
  • umiejętność korzystania w procesie projektowym z programów symulacyjnych takich jak: ADS, MICROVAVE OFFICE, MAT_LAB.
  • umiejętność projektowania obwodów PCB w środowisku ALTIUM DESIGNER
  • Angielski – komunikatywny (praca z dokumentacją techniczną i literaturą fachową).
  • Umiejętność skutecznej realizacji celów.
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Gotowość do podwyższenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Styczność z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach łączności bezprzewodowej.
  • Duża samodzielność na danym stanowisku.
  • Elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.