Opis stanowiska pracy

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA

Odpowiedzialnego za projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe elektroniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju,
  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych,
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów opartych na procesorach 8-bit,
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych, znajomość problemów kompatybilności elektro-magnetycznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia,
  • umiejętność i chęć pracy w zespole.

POŻĄDANE:

  • znajomość środowiska Allegro Cadence i/lub Altium Designer,
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń zasilanych z 230V,
  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów,
  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji.

OFERUJEMY:

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • motywujące warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności,
  • korzyści pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycsiku "Aplikuj".

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Grafika / Projektowanie