Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY KONSTRUKTORÓW ELEKTRONIKÓW, OSÓB Z PASJĄ DO ELEKTRONIKI, KTÓRE CZUJĄ SIĘ ŚWIETNIE ZARÓWNO W PRACY SAMODZIELNEJ JAK I ZESPOŁOWEJ, LUBIĄCYCH KONSTRUOWAĆ / MODYFIKOWAĆ / MODERNIZOWAĆ.

Konstruktor Elektronik:

  • tworzy schematy elektryczne urządzeń,
  • projektuje obwody drukowane,
  • tworzy dokumentację techniczną,
  • współpracuje z Działem Produkcji,
  • optymalizuje istniejących rozwiązań,
  • wykonuje testy i próby na prototypach,
  • bierze udział w pracach badawczych,
  • współpracuje z zespołem programistów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, informatyka lub automatyka (również studenci ostatnich lat),
  • umiejętność projektowania schematów elektronicznych,
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych,
  • umiejętność obsługi oprogramowania Altium Designer,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • praktyka poparta przykładowymi projektami (mogą być akademickie lub własne).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość architektury STM32,
  • umiejętność programowania w C,
  • obsługa AutoCad.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria