Konstruktor Elektronik

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • prowadzenie projektów w dziale R&D w zakresie projektów IoT
  • projektowanie i oprogramowywanie nowych urządzeń oraz funkcjonalności
  • definiowanie i wdrażanie najlepszych praktyk związanych z projektowaniem sprzętu i oprogramowania,
  • zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych systemów: definiowanie strategii testowania, udział w procesie przeglądu kodu (code review)
  • projektowanie, tworzenie, rozwój aplikacji do testowania/uruchamiania/konfigurowania naszych urządzeń w językach wysokiego poziomu Java/C#/C++
  • tworzenie dokumentacji technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe w zakresie elektroniki/elektryki lub student 5 rokku studiów technicznych (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów hardware'owych i software'owych
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych, w tym PCB
  • biegła praktyczna znajomość języka C/C++
  • biegła znajomość systemu operayjnego Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • umiejętność komunikacji i pracy w Zespole
  • możliwość wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego
  • orientacja w najnowszych trendach w branży IoT loT

Oferujemy:

  • pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna)
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • będziemy wspierać  Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.