Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Konstruktor elektronik

40-312 Katowice, śląskie

Eltel Katowice Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie schematów elektrycznych urządzeń,
  • projektowanie obwodów drukowanych,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • wykonywanie testów i prób na prototypach,
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • udział w pracach badawczych,
  • komunikacja z członkami zespołu oraz klientami,
  • aktualizacja dokumentacji produktowej,
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, informatyka lub automatyka (również studenci ostatnich lat),
  • umiejętność projektowania schematów elektronicznych,
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych,
  • umiejętność obsługi oprogramowania Altium Designer,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • praktyka poparta przykładowymi projektami (mogą być akademickie lub własne).

Mile widziana:

  • znajomość architektury STM32,
  • umiejętność programowania w C.

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń... automatyki przemysłowej, również dla stref zagrożonych wybuchem. W produkowanych urządzeniach znajduje się autorskie oprogramowanie, które jest tworzone całkowicie przez nasz dział rozwoju. Nasze projekty wielokrotnie mają charakter unikalny, szyty na miarę pod indywidualne wymagania klienta.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria