Konstruktor Elektronik/Projektant PCB

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych technologii poszukujemy:

Konstruktor Elektronik/Projektant PCBMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych;
  • projektowanie elektroniki do opracowywanych zasilaczy dużych mocy;
  • uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń;
  • przeprowadzanie obliczeń i symulacji niezbędnych przy projektowaniu PCB;
  • sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej;
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach badawczo rozwojowych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej;
  • doświadczenie w projektowaniu przetwornic AC/DC;
  • doświadczenie w projektowaniu układów pomiarowych (znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem sygnałów będzie dodatkowych atutem);
  • doświadczenie w projektowaniu obwodów RF (sprzęgacze, sumatory, układy pomiarowe);
  • doświadczenie w projektowaniu układów magnetycznych na bazie obwodów drukowanych;
  • umiejętność rysowania schematów elektronicznych, znajomość środowiska OrCAD Capture będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomości narzędzi do projektowania PCB (znajomość środowiska projektowego Allegro PCB Editor będzie dodatkowym atutem);
  • bardzo dobra znajomość zagadnień EMC związanych z projektowaniem płytek drukowanych;
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sprzętu elektronicznego;
  • znajomość standardów IPC związanych z projektowaniem i oceną płytek drukowanych (sprzętu elektronicznego);
  • posiadanie certyfikatu CID;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w  projektowaniu energoelektronicznych obwodów mocy oraz obwodów driver-owych;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • umiejętność lutowania ręcznego;
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi elementami energoelektronicznymi w najnowocześniejszym laboratorium;
  • urozmaicone projekty;
  • pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport);
  • zaplecze wypoczynkowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.