Konstruktor Elektronik, Mechanik, Automatyk

Inpol Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- projektowanie i wykonywanie maszyn, linii produkcyjnych itp.
- pisanie oprogramowania, sterowania do maszyn, urządzeń
- projektowanie i wykonywanie układów elektronicznych np. sterowania
- kontakty z podwykonawcami, dostawcami, klientami itp. (ustalanie warunków współpracy itp)
- tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej, rozruchowej itp.

Wymagania

- nie wymagamy doświadczenia ale zainteresowań elektronicznych, mechanicznych, majsterkowania itp.
- znajomość co najmniej jednego programu typu Inventor, AutoCad itp.
- wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne, mechatronika itp.
- bardzo dobra obsługa komputera
- pełna dyspozycyjność - czasami praca w godzinach nadliczbowych
- prawo jazdy B

Zapewniamy
- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
- zapewniamy szkolenia,
- pozytywną i motywującą atmosferę w pracy.

Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Prosimy o kontakt wyłącznie emailowy, telefonicznie i osobiście nie udzielamy żadnych informacji i nie przyjmujemy aplikacji

Prezentacja firmy

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria