Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor/Elektronik (m/k)

Miejsce pracy: Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica
Obowiązki:
  • projektowanie i dokumentowanie PCB (falowniki, cyfrowe i analogowe sterowanie, przetworniki DC-DC),
  • rozwój i doskonalenie istniejących układów elektronicznych,
  • opracowanie narzędzi do testowania,
  • testowanie i dokumentowanie wyników PCB,
  • współpraca z innymi działami technicznymi i produkcyjnymi,
  • współpraca z producentami PCB.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynieryjne,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość RS 232 lub CAN w stopniu podstawowym,
  • podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu EMC,
  • znajomość mikrokontrolerów Freescale, Microchip będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość narzędzi do projektowania PCB, Eagle,
  • znajomość DxDesigner dla Expedition Mentor Graphics (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywnie),
  • uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne + premia roczna,
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych,
  • realna szansa na awans wewnętrzny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.