Konstruktor – Dział R&D

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie za odpowiedzialna za projektowanie i rozwój nowych produktów od koncepcji do pełnej produkcji - od wstępnego zapytania, przez rozwój produktu, aż po jego wdrożenie. Bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik ds. Badań i Rozwoju.

  • Modelowanie, projektowanie i wdrażanie nowych produktów
  • Modyfikacja istniejących produktów, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących formowanie rotacyjne i inne procesy produkcyjne, które spełniają wymagania Klientów
  • Zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów - zapewnianie wsparcia dla działu Produkcji, Zamówień, Marketingu i Sprzedaży
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, w tym modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych, specyfikacji materiałowych, specyfikacji komponentów oraz dokumentacji ECN
  • Wspieranie, w rozwiązywaniu problemów technicznych i zapytań od Klientów, innych działów: Obsługi Klienta, Operacyjnego, Jakości i Marketingu
  • Odpowiedzialność za rozwiązania konstrukcyjne, daty realizacji, koszty i jakość projektów

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie projektowe w środowisku produkcyjnym (najlepiej w produkcji polimerów)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność projektowania w 3D CAD (preferowane oprogramowanie Solidworks)
  • Doświadczenie w projektowaniu symulacji wytrzymałościowych (FEA)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Kreatywność i innowacyjność w proponowaniu rozwiązań
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną, również dla członków rodziny
  • Dofinansowanie: do karty Multisport, kursów językowych, wakacji
  • Ubezpieczenie na życie
  • Po roku program PPO do 5% wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.