Konstruktor (dział kolekcji specjalnych)

OTCF S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • poprawną konstrukcję, wymiary i stopniowanie produkowanej odzieży
  • przygotowywanie tabel rozmiarowych
  • ścisłą współpracę z projektantami w zakresie sporządzania komentarzy dla dostawców
  • kontrolę wzorów pod względem technologicznym, konstrukcyjnym i jakościowym
  • analizę trendów obowiązujących w modzie sportowej ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Konstruktor/ Technolog)
  • znajomości programu CorelDraw oraz programów przygotowania produkcji Gerber, Lectra, Gemini lub Inventex
  • praktycznej znajomość zasad konstrukcji odzieży i przygotowywania szablonów
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technologicznej
  • znajomości technologii szycia
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • pakiet Multisport Plus
  • prywatna opieke medyczną
  • kartę zniżkową na naszze produkty
  • siłownia w biurze
  • zajęcia sportowe w biurze
  • świeże owoce w kuchniach
  • joga
  • treningi biegowe z wykwalifikowanymi trenerami
  • boks
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenia grupwoe
  • udział w imprezach integracyjnych

Zapoznałem się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy w OTCF S.A dostępną pod adresem http://www.otcfpl/_userfiles/uploads/polityka_informacyjna-kandydaci_do_pracy.pdf.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prezentacja firmy

Firma OTCF S.A. – właściciel marek 4F, Faces, Outhorn - jest dyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne