Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Konstruktor CATIA

Poznań, wielkopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Obowiązk:i
- Realizacja projektów z zakresu konstrukcji mechanicznych zgodnie z wymaganiami klienta z branży automotive.
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej 3D z użyciem CATIA V5.
- Projektowanie nowych konstrukcji mechanicznych oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach.
- Tworzenie dokumentacji realizowanych projektów a także praca z istniejącą już dokumentacją.
- Współpraca z zespołem produkcyjnym i sprzedażowym.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od rodzaju umowy i posiadanego doświadczenia.
- Elastyczność form współpracy UoP lub B2B.
- Długoterminową współpracę.
- Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, szkolenia językowe i techniczne, spotkania integracyjne).
- Pakiet relokacyjny w wysokości 4 000zł brutto.

Wymagania

Wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia jako konstruktor w branży automotive (preferowane doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi i elementami metalowymi).)
- Znajomość programu Catia V5.
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja