Opis stanowiska pracy

Miejsce wykonywania pracy: Lublin (woj. lubelskie), Warszawa (woj. mazowieckie), Naprawa (woj. małopolskie)

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego w programie CATIA V5 / NX
  • Wsparcie rozwoju części wyposażenia pojazdów od fazy konceptowej do produkcyjnej
  • Opracowanie dokumentów 2D z uwzględnieniem GD&T
  • Opracowanie koncepcji części z tworzyw sztucznych wykonywanych metodą wtrysku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanicznym lub pokrewne
  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora mile widziane
  • Znajomość programu CATIA V5 / NX bazująca na doświadczeniu zawodowym
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty czołowych dostawców motoryzacji oraz OEM- ów – z wielu nie tylko europejskich krajów

Prezentacja firmy

EDS Polska to dostawca usług konstrukcyjnych do największych koncernów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis